شرکت ایزوفام در سال 1362 با هدف فعالیت در امر ساخت و تولید مواد و مصالح ساختمانی ، در تهران شروع به فعالیت نموده و با توجه به سابقه طولانی در امر واردات مواد اولیه محصولات چوبی ، با سرمایه گذاری در این بخش از صنعت ساختمان و افتتاح کارخانه تولید ام دی اف و نئوپان ملامینه در شهرک صنعتی شمس آباد شروع به فعالیت و تولید این محصولات نمود .

با فعالیت روز افزون و ارائه کالای با کیفیت بسیار بالا و نیز افزایش تقاضای بازار و با اضافه نمودن خط تولیدی دیگر ، توانست به بیش از سه برابر ظرفیت اولیه دست پیدا کند.
پس از آن با تلاش بی وقفه موفق به دریافت 2 پروانه استاندارد ملی ایران در زمینه تولید ام دی اف ملامینه و نوپان ملامینه گردید .
با تمهیدات به عمل آمده و برنامه ریزی دقیق و تلاش بی وقفه پرسنل ساعی و کوشای ایزوفام ، این شرکت موفق به اجرای فاز اول طرح توسعه خود و افزایش ظرفیت تولید در همان شهرک صنعتی در زمینی به وسعت 90000 متر مربع با بیش از 40000 متر مربع فضای تولید و انبار دیگر گردید.
با توجه به پیشرفت و نفوذ هرچه بیشتر صنعت و علم در زندگی روزمره و نیاز جامعه به استفاده از این پیشرفتها ، این شرکت با هدف تامین قسمتی از این نیازها و در راستای اهداف خود ، که همانا تولید ملی بوده و در اجرای فاز دوم طرح توسعه ، گام بعدی را برداشته و ضمن تقویت و ارتقای ظرفیت و سطح کیفی تولیدات خود ، با برنامه ریزی در زمینه تولیدات جدید از قبیل تولید کفپوش لمینت ( پارکت ) جهت مصارف عمومی و نیز تولید نوار لبه پی وی سی جهت تکمیل زنجیره مصرف ، اقدام نمود.
اکنون با سرمایه گذاری مورد نیاز ، کلیه خطوط کفپوش لمینیت اچ دی اف و همچنین تولید نوار لبه پی وی سی با بهترین امکانات و بالاترین کیفیت ، خریدار ی و وارد گشته و پس از نصب ، تولید رسمی خود را آغاز نموده است. در ادامه با تلاش و دقت پرسنل ساعی شرکت ، موفق به اخذ پروانه استاندارد ملی ایران در زمینه تولید پارکت لمینیت گردید .
بنابر این در حال حاضر شرکت ایزوفام توانسته با تولیدات جدید خود و طبق برنامه ریزی انجام شده و بخش دیگری از زنجیره مورد نیاز صنعت چوب و مصارف عمومی را تکمیل و روانه بازار مصرف نماید .
ضمن آنکه واحد بازرگانی شرکت ایزوفام در راستای تهیه و تامین مواد اولیه و انواع محصولات چوبی مورد نیاز ، فعالیت داشته و با توانایی بسیار بالا به واردات محصولات مورد نظر اقدام می نماید.

گزارش مسئولیت های اجتماعی در شرکت ایزوفام

شرکت ایزوفام با آگاهی از وظایف خود نسبت به جامعه و با بهره گیری از اندیشه های بنیانگذار خود در انجام فعالیت های مرتبط با مسئولیت های اجتماعی نگاهی آینده نگر، وطن دوست و با تاکید بر هم نوع دوستی، تاثیر مثبت بر محیط زیست و سلامت خانواده دارد ضمن آن که بر این باور هستیم که پایداری و استحکام جامعه سالم با کاهش دغدغه های نیازمندان میسر می شود و یاری و کمک به ضعیفان، سلامت فکر و روان و آرامش و آسایش عمومی را در پی خواهد داشت لذا شرکت ایزوفام همواره در راستای مسئولیت اجتماعی خود، نقش بسزایی را ایفا نموده است.

حوزه ی فعالیت در زمینه تولیدات

فهرست